top of page
Berlinska 34.jpg
V PORA sme opäť vytvorili úžasný projekt, kde sme sa zamerali na "ľahkosť bytia". Mladá majiteľka tohto bytu sa v ňom cíti ako na obláčiku, vďaka doteraz najsvetlejšej farebnej palete, ktorú sme použili. Výsledok je úchvatný, a napriek svetlým tónom, interiér efektívne plní svoj účel.

Navyše, projekt sa môže pochváliť aj s extraordinárnou kúpeľňou, kde sa nachádza voľne stojaca dominanta v podobe veľkorysej vane a priestranného sprchového kúta. Okrem toho je kúpeľňa vybavená obrovským množstvom úložného priestoru, a to všetko je sofistikovane ukryté za neviditeľnými dverami.

Orac dekoračné profily, ktoré je možné prispôsobiť aj oblúkovým prvkom, zjemňujú ostrosť a vytvárajú kontrast v maximálne ženskom interiéri. V kombinácii so svetlou farebnou paletou vytvárajú dokonalú harmóniu a dodávajú priestoru sofistikovanosť.

V PORA sme opäť odprezentovali úžasný projekt, ktorý prináša "lahkost bytia" do každodenného prostredia. Svetlá farebná paleta spolu s kombináciou parného krbu a pohodlnej sedačky vytvára dominujúce prvky priestoru. Nádherná kúpeľňa s obyčajným sídliskovým výhľadom dodáva pocit unikátnosti a impozantne vytŕča zo sídliskovej konvencie.  Celkový dojem je jedinečný a uchváti každého, kto vstúpi do tohto bytu.

bottom of page