top of page
DSCF8240_HDR copy.jpg
V PORA sme vytvorili progresívny a funkčný interiér pre mladý pár, pričom sme nezabudli ani na estetiku. Pri navrhovaní priestoru sme sa zamerali na kombináciu funkčnosti s originálnym dizajnom.

Vytvorili sme harmonický priestor, kde sa prirodzene  zvolené drevené dekory spájajú so sivou betónovou paletou, čím sme dosiahli moderný a príťažlivý vzhľad. V spálni sme vytvorili dojem hĺbky a priestoru pomocou preskleného a nasvieteného šatníka, ktorý pridáva štýlový akcent. Ambientné osvetlenie v tomto byte vytvára skutočný klenot pre mladého človeka, pretože sme sa zameriavali na originálne riešenia.

Parný krb, ktorý emituje skutočné horenie, je tiež umiestnený v obývacej izbe, aby priniesol do miestnosti teplo a útulnosť. V kúpeľni sme použili svetelný strop, ktorý dokáže meniť farby a vytvára tak absolútne ohromujúci efekt. Táto kúpeľňa zapôsobí na každého, kto ju navštívi, a jej svetelné vlastnosti dodávajú priestoru zvláštny pôvab.

V PORA sme sa zameriavali na funkčnosť a estetiku interiéru, pričom sme dbali na originálne a progresívne riešenia. Vytvorili sme priestor, ktorý reflektuje mladého ducha a zmysel pre dizajn. Každý detail, od RGB nasvietenia až po presklený šatník a svetelný strop v kúpeľni, prispieva k vytvoreniu fascinujúceho a jedinečného interiéru pre tento mladý pár.

bottom of page