Textúry, materiály a farby: Nová kolekcia Andreu World

Textúry, materiály a farby: Nová kolekcia Andreu World

Stoličky a stoly, ktoré ponúkajú kontinuitu priestoru

8. Októbra .2020 Andreu World predstavil nové, všestranné dizajny, ktoré kombinujú udržateľnosť, inovácie, ergonómiu a technické znalosti pre vnútorné i vonkajšie použitie. 

Kolekcia obsahuje všetko od výškovo nastaviteľných stoličiek, až po viacúčelové sedadlá, ktoré sa pohrávajú s rôznymi textúrami, materiálmi a farbami. Taktiež zahŕňa modulárne pohovky, ktoré rastú a nadobúdajú nové zakrivené tvary, ktoré sú schopné zariadiť akýkoľvek vnútorný či vonkajší priestor s univerzálnymi sedadlami a stolmi, ponúkajúce kontinuitu priestoru. Zahŕňajú nové vonkajšie vzory, ktoré boli vyvinuté tak, aby odolali aj tým najnáročnejším klimatickým podmienkam.

Táto nová kolekcia ponúka všestranné, esteticky moderné a predovšetkým vysoko kvalitné výrobky. Pri tejto príležitosti vám predstavujeme sériu inovatívnych a udržateľných návrhov, reagujúce na spôsob výroby krásneho a moderného nábytku. 

Východiskovým bodom je Nuez od Patricie Urquiola – s novou verziou stoličky. Na základe toho boli navrhnuté 2 nové kolekcie Gala a Next, ktoré navrhol Piergiorgio Cazzaniga. Sú všestranné, funkčné a schopné integrácie do akéhokoľvek verejného či súkromného priestoru. Ponuku stoličiek tiež rozširuje aj Hula – navrhnutá Benjaminom Hubertom, ktorá prináša vizuálnu hru symetrie medzi sedadlom, základňou a orbitálnou polohou podložky. Zbierky ako Nuez a Element (Estudio Andreu + Gensler Design Consulting) sú taktiež doplnené o nové možnosti doplnkov a pomocných stolov. 

Vonkajšie kolekcie tiež uvádzajú na trh nové produkty. Nuez a Aire sú momentálne k dispozícii v nových farbách sedadiel a ležadiel. Na prehliadke interiérového dizajnu vo Vancouveri sa zúčastnili aj kolekcie Marina a Costa Outdoor, vyrobené zo 100% udržateľných materiálov a výrobného procesu, ktorý je absolútne ohľaduplný k životnému prostrediu. 

Zdroj: www.archiproducts.com

Celý zdroj: https://www.archiproducts.com/en/news/textures-materials-and-colors-andreu-world-new-collection_78906 

Interiérový dizajn Košice