top of page
DSCF1739_HDR.JPG
V PORA vytvárame ohromujúce interiéry, kde sa zemité tmavé tóny a jedinečné prvky spájajú, aby vytvorili štýlové a pôsobivé priestory.

V spálni sme vytvorili atmosféru elegancie a modernosti. Stena s umelo vytvoreným efektom skaly pridáva priestoru šarm a textúru, zatiaľ čo tmavé drevo prináša do miestnosti hĺbku a teplý dotyk prírody. Čierna lesklá skriňa so zapustenou a skrytou TV dodáva miestnosti moderný a minimalistický vzhľad, pričom zároveň poskytuje praktické úložné riešenie.

Naša antracitová kuchyňa je miestom, kde sa spája funkčnosť s elegantným dizajnom. Lamelové obloženie stien a stropu pridáva štruktúru a zaujímavý vizuálny efekt. Kuchynský priestor je navrhnutý tak, aby bol nielen praktický, ale aj esteticky príťažlivý. Antracitové odtiene dodávajú kuchyni sofistikovaný a súčasný vzhľad.

V obývacej izbe sme vytvorili priestor, ktorý vyžaruje pohodu a eleganciu. Parný krb s realistickým ohňom vytvára útulnú atmosféru a pridáva do miestnosti teplo a charakter. Pohodlná veľká sedačka je miestom, kde si môžete oddýchnuť a relaxovať po náročnom dni, a zároveň je esteticky príťažlivým prvkom interiéru.

V PORA veríme, že detaily vytvárajú rozdiel a v našich interiéroch sa snažíme o dokonalú harmóniu medzi jednotlivými prvkami. Spojenie zemitého tmavého odtieňa, umelo vytvoreného efektu skaly, tmavého dreva, čiernej lesklej skrine, antracitovej kuchyne, lamelového obloženia stien a stropu, parného krbu a pohodlnej veľkej sedačky vytvára zaujímavý a sofistikovaný interiér, ktorý poteší zmysly a poskytuje útočisko pre oddych a relaxáciu.

bottom of page